تماس

09120291140 نظم آرا

takhfififinish

تخفیفی فینیش

نمایش 1–16 از 33 نتیجه

فیری

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم بسته 72 عددی

765.000 تومان
قرص ماشین ظرفشویی فیری 72 عددی قیمت قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم بسته 72 عددی همواره در فروشگاه تخفیفی فینیش

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم بسته 90 عددی

1.050.000 تومان
نقد و بررسی قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم بسته 90 عددی قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینوم در بسته ی 90

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس بسته 40 عددی

550.000 تومان
نقد و بررسی قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس بسته 40 عددی قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینیوم پلاس بسته 40

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم 43 عددی

505.000 تومان
نقد و بررسی قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم 43 عددی قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم 43 عددی یکی از بهترین

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم بسته 65 عددی

695.000 تومان
معرفی قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم بسته 65 عددی قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتینوم (Fairy) Platinum در بسته ی 65

مایع ظرفشویی فیری پلاتینیوم Fairy Hijyen حجم 750 میل

198.000 تومان
ویژگی ها :
 • براق کننده
 • تمیز کننده قوی چربی ها
 • از بین بردن بوی بد ظرفها
 • با عصاره لیمو
 • اثر کف طولانی مدت
 • غلیظ و به صرفه

پکیج کامل ماشین ظرفشویی با قرص فیری جار 115 عددی

1.670.000 تومان

پکیج شوینده کامل فیری جار 115 عددی

این پکیج شامل : 1: قرص فیری جار 115 عددی 2: جلا دهنده فینیش 800 میل 3: نمک اورجینال فینیش 1.5 کیلو گرمی 4: جرم گیر فینیش 250 میل 5: بوگیر فینیش

پکیج شوینده کامل فیری پلاتینیوم 90 عددی

1.821.000 تومان
این پکیج شامل : 1: قرص فیری پلاتینیوم 90 عددی 2: جلا دهنده فینیش 800 میل 3: نمک اورجینال فینیش

قرص ماشین ظرفشویی فیری FAIRY

شستشوی ظروف با ماشین ظرفشویی می‌تواند به شما در کاهش وقت و افزایش کارآیی کمک کند. اما برای بهترین نتیجه، نیاز است از بهترین شوینده‌ها استفاده کنید. قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم یکی از بهترین شوینده‌های موجود برای شستشوی ظروف در ماشین ظرفشویی است.

این قرص با فرمولاسیون پیشرفته‌ای تهیه شده است که برای شستشوی ظروف بهترین نتیجه را می‌دهد. فیری پلاتنیوم از اجزای خاصی تشکیل شده است که در مقابل چربی، روغن و لکه‌های مختلف مقاومت بیشتری دارد. این محصول قادر است لکه‌های سخت و چربی را حذف کند و ظروف شما را به خوبی شستشو دهد.

به علاوه، قرص فیری پلاتنیوم دارای تأثیرات ضد باکتری و ضد عفونی کننده است که می‌تواند به شما کمک کند تا ظروف شما بهترین شکل ممکن را داشته باشند. با استفاده از این شوینده ماشین ظرفشویی، می‌توانید ظروف خود را به راحتی، سریع و بهترین نحو شستشو دهید.

بهترین راه برای استفاده از قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم، استفاده در هر بار شستشوی ظروف است. برای استفاده، قرص را در محفظه شوینده ماشین ظرفشویی قرار دهید و دوره شستشوی معمول خود را شروع کنید. با استفاده از قرص فیری پلاتنیوم، می‌توانید از تمیزی بهتری برای ظروف خود لذت ببرید.

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم میتواند بهترین انتخاب ، کسانی باشد که به دنبال یک شستشوی بی عیب و نقص از ماشین ظرفشویی هستند . این قرص معجزه گر یک قرص تمام عیار و کامل می باشد که شما انتظار آن را میکشید .


خرید قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم و جار و پلاس :

در هنگام خرید قرص ماشین ظرفشویی حتما شما باید به اصل بودن این محصولات توجه کامل داشته باشید . زیرا قرص های ماشین ظرفشویی تقلبی میتواند آسیب جدی به ماشین ظرفشویی و ظروف شما وارد نماید . شما می توانید تمامی مدل قرص های ماشین ظرفشویی اورجینال را از فروشگاه تخفیفی فینیش با ضمانت اصالت کالا خریداری نمایید .

قرص ماشین ظرفشویی فیری اصل و تقلبی موجود در بازار شباهت های زیادی به همدیگر دارند ولی شما میتوانید با کمی دقت در نحوه چاپ و بسته بندی محصول به تفاوت های این دو پی برده و آن ها رااز همدیگر تشخیص دهید .

هر قرص ماشین ظرفشویی برای چند بار است ؟ هریک قرص فیری برای یک سیکل شستشو می باشد .


تفاوت قرص ماشین ظرفشویی فیری و فینیش ؟

شاید برای شما هم این سوال ایجاد شده باشد که آیا کیفیت قرص ماشین ظرفشویی فینیش کوانتوم بهتره و یا فیری ؟

قرص ماشین ظرفشویی فیری بهتره یا فینیش ؟

و یا اینکه کدام قرص ماشین ظرفشویی برای ماشین من بهتر است ؟

قرص ماشین ظرفشویی فینیش برای الجی ، پاکشوما ، بوش ، سامسونگ ، بکو ، زیروورات ، جی پلاس ، و … بهتر است و یا فیری ؟

در جواب این سوال باید خدمت شما بگوییم که پاسخ شما فقط از این طریق به دست می آید که شما همه این قرص ها را استفاده کرده و نتیجه را به دست آورید .

ولی ما همه این ها را امتحان کرده ایم و مشخص شده است که هیچ قرصی برای هیچ ماشین مشخصی ساخته نشده است .

فقط کیفیت قرص ها با همدیگر تفاوت دارند . که این هم بستگی به میزان هزینه ای که میخواهید انجام دهید متغیر است .


بهترین قرص ماشین ظرفشویی برند فیری :

قرص های ماشین ظرفشویی در چند مدل تولید می شوند که :

 1. قرص فیری جار  ( دورنگ )
 2. قرص فیری پلاتنیوم ( 3 رنگ )
 3. قرص فیری جار پلاتنیوم ( 3 رنگ )
 4. قرص فیری پلاتنیوم پلاس ( 4 رنگ )

از نظر کیفیت ساخت و قیمت می توان در چند ردیف این قرص ها را قرار داد :

قرص ماشین ظرفشویی فیری از نظر قیمت : ( ارزانترین به گرانترین ) 👇

 1. قرص فیری جار jar  ( دورنگ )
 2. قرص فیری پلاتنیوم platinum  ( 3 رنگ )
 3. قرص فیری جار پلاتنیوم ( 3 رنگ )
 4. قرص فیری پلاتنیوم پلاس ( 4 رنگ )

قرص ماشین ظرفشویی فیری از نظر کیفیت شستشو :   ( بهترین به ضعیفترین ) 👇

 1. قرص فیری پلاتنیوم پلاس ( 4 رنگ )
 2. قرص فیری جار پلاتنیوم ( 3 رنگ )
 3. قرص فیری پلاتنیوم platinum  ( 3 رنگ )
 4. قرص فیری جار jar  ( دورنگ )

قرص ماشین ظرفشویی فیری ساخت کجاست؟

قرص ماشین ظرفشویی فیری ساخت کجاست؟ قرص ماشین ظرفشویی فیری ، برند برای کشور بلژیک می باشد ولی در کشور ترکیه بتحت لیسانس بلژیک ساخته می شود . علت این موضوع هم پایین بودن دستمزد کارگر و هزینه ساخت پایین آن می باشد . همانند برند اپل که در کشور چین تولید می شود.


تفاوت قرص ماشین ظرفشویی فیری جار و پلاتنیوم

تفاوت قرص ماشین ظرفشویی فیری جار  و پلاتنیوم در میزان شویندگی و تمیزی و درخشان کنندگی ظروف می باشد که قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم نسبت به مدل جار یک آنزیم بیشتری داشته و حتی در ظاهر این دو قرص هم تفاوتی وجود دارد که قرص پلاتنیوم 3رنگ می باشد ولی قرص جار 2 رنگ می باشد . از نظر قیمتی هم این دو مدل قرص تقریبا اختلاف زیادی با همدیگر دارند .


تاریخ انقضای قرص ماشین ظرفشویی فیری چند سال است ؟

تاریخ انقضای قرص ماشین ظرفشویی فیری چند سال است : تاریخ انقضای قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم و جار هر دو به مدت 3 سال از تاریخ تولید می باشند .


تشخیص قرص ماشین ظرفشویی فیری اصل از تقلبی چگونه است ؟

بهترین روش تشخیص قرص ماشین ظرفشویی فیری تقلبی و اصل توجه به کیفیت بسته بندی و چاپ این محصول می باشد که در قرص ماشین ظرفشویی فیری تقلبی و فیک این چاپ بسیار کمرنگ و بی کیفیت بوده و کاملا می شود متوجه تقلبی بودن محصول شد .


قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم platnium :

تفاوت انواع قرص ماشین ظرفشویی فیری در چیست ؟

تفاوت قرص های ماشین ظرفشویی فیری ؟

تفاوت قرص ماشین ظرفشویی فیری جار و پلاتینیوم و پلاتنیوم پلاس در چیست ؟

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم platnium که به قرص ماشین ظرفشویی فیری سه رنگ معروف می باشد محصولی منحصر به فرد برای چربی زدایی و لکه بری ظروف شما می باشد. این محصول با عملکرد بالا در برنامه های زمانی کوتاه مدت توانایی بالایی در حل شدن سریع در دماهای مختلف آب را خواهد داشت. قرص فیری پلاتنیوم رایحه لیمو محصول فوق طراوت بخش آشپزخانه و دستگاه ظرفشویی شما بوده و عطر وبویی مسرت بخش به ارمغان خواهد آورد.

نمک موجود در قرص فیری پلاتینیوم چربی زدا و رسوب زدای بی نظیر فیلتر ها و لوله کشی دستگاه ظرفشویی بوده و با کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری و افزایش طول عمر دستگاه ماشین ظرفشویی صرفه اقتصادی تر خواهد داشت. جلادهنده با براق و درخشان کردن ظروف بلورین و محافظت از ظروف نقره نگرانی مصرف کنندگان را از آسیب های احتمالی بر طرف خواهد کرد. از فاکتورهای مهم و موثر محصول حل کردن روغن های غذا  از فیلتر ظرفشویی می باشد که ظروفی تمیز و عاری از آلودگی و لک را به ارمغان خواهد آورد. با فرمولاسیون غلیظ و بدون نیاز به پاره کردن محافظ آن برای تمامی مدل ماشین ظرفشویی مناسب خواهد بود. این مدل قرص ماشین ظرفشویی نیاز به نمک ماشین ظرفشویی دارد . از نظر دارا بودن مایع جلادهنده این قرص کمی جلادهنده ماشین ظرفشویی دارد ولی اگر مایع جلادهنده ماشین ظرفشویی را جدا استفاده کنید بهتر است .

قرص ماشین ظرفشویی فیری همه کاره


2 . قرص ماشین ظرفشویی فیری جار jar :

قرص ماشین ظرفشویی فیری جار fairy jar که  به قرص ماشین ظرفشویی فیری دو رنگ نیز معروف می باشد در واقع اقتصادی ترین و ارزانترین قرص فیری می باشد که شما میتوانید آن را در بسته های 84 و 115 عددی تهیه نمایید .

قرص ماشین ظرفشویی همه کاره 115 عددی پرفروش ترین و معروفترین مدل این برند می باشد .

این مدل از نظر کیفیت شستشو  مقداری از مدل مدل پلاتنیوم ضعیف تر و البته ارزان تر می باشد . اگر حجم ظروف شما زیاد و یا کثیفی ان ها بیشتر می باشد بهتر است از مدل پلاتنیوم استفاده نمایید .

قرص ماشین ظرفشویی فیری جار jar 2x یک محصول اقتصادی و پر طرفدار می باشد که قرص ماشین ظرفشویی فیری جار ساخت بلژیک و ترکیه می باشد که برند برای کشور بلژیک ولی اکثر کارخانه های این محصول در کشور ترکیه می باشد و محصولات موجود در ایران محصول ساخت کشور ترکیه می باشند که از منطقه آزاد تجاری ارس جلفا وارد کشور ما می شود .


3. قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم پلاس platnium plas :

قرص ماشین ظرفشویی پلاتنیوم پلاس fairy platnium plas بهترین مدل این برند بلژیکی می باشد که در کشور ما نیز موجود می باشد .

قرص ماشین ظرفشویی فیری پلاتنیوم پلاس 3 سه رنگ قوی  ترین محصول این برند است که دارای قابلیت شستشوی همه ظروف حتی قابلمه های کثیف شما نیز را دارد و با فرمولاسیون ویژه ای که این قرص دارد می تواند هر نوع چربی رنگ و کثیفی را به راحتی از روی ظروف شما پاک کرده و بهترین نتیجه شستشو را رقم بزند .


نحوه تشخیص دادن قرص ماشین ظرفشویی فیری اصل و تقلبی

برای تشخیص قرص ماشین ظرفشویی فیری اصل و تقلبی، می‌توانید به ویژگی‌های زیر توجه کنید:

 1. بسته‌بندی: بسته‌بندی قرص فیری اصل دارای طراحی و کیفیت بالایی است. بسته‌بندی قرص اصلی شامل بسته‌بندی بیرونی با رنگ آبی-سفید و نشان تجاری شرکت فیری، و بسته‌بندی داخلی شفاف و نمایان است. همچنین بسته‌بندی باید بدون هرگونه ضربه و شکستگی باشد.
 2. برجستگی‌ها: بر روی قرص فیری اصل، شکل برجسته شده شرکت فیری با رنگ آبی روشن و شفاف قابل مشاهده است. همچنین، شکل برجسته شده قرص اصلی باید بدون هرگونه خط و یا ضربه باشد.
 3. کیفیت: قرص فیری اصل دارای کیفیت بالا و ظاهری بدون خط و یا ضربه است. همچنین، قرص‌های اصلی نسبت به قرص‌های تقلبی بسیار سخت‌تر و نچسب تر هستند.
 4. عملکرد: قرص فیری اصل باعث شستشوی کامل و موثر ظروف می‌شود و به خوبی چربی‌ها و آلودگی‌ها را پاک می‌کند. اگر ظروف شما به اندازه کافی تمیز نشوند، ممکن است محصول شما تقلبی باشد.
 5. رنگ و بو: رنگ قرص فیری اصل به صورت آبی و سفید متمایل به نارنجی است و بوی مطبوع و خنک دارد. اما در قرص‌های تقلبی، رنگ قرص‌ها ممکن است شل و کثیف باشد و بوی مطبوع ندارد.
 6. قیمت: قیمت قرص فیری اصل عموماً بالاتر از قیمت قرص‌های تقلبی است.

طریقه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی فیری

طریقه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی فیری چگونه است ؟

نحوه استفاده از قرص ماشین ظرفشویی فیری چطور است ؟

روش استفاده قرص ماشین ظرفشویی فیری چگونه است ؟

استفاده از قرص ماشین ظرفشویی بسایر راحت می باشد بدین شکل که شما یک عدد از قرص را در هر بار شستشو داخل جاقرص ماشین ظرفشویی خود قرار دهید . نحوه باز شدن قرص ماشین ظرفشویی دقیقا مثل قرص ها و کپسول های دارویی می باشد و روکش پلاستیکی قرص ماشین به راحتی داخل آب حل می شود و شما نیاز روکش این قرص را زخمی و یا جدا کنید .

related : fairy dishwasher tablets


اطلاعات کلی 
 ✅عاملیت فروش مجاز
 ✅  کیفیت     اصل
 ✅ راهنمایی خرید دارد
✅ تاریخ انقضا 3سال
✅ کشور
ترکیه
سبد خرید
برای آشنایی بیشتر با فروشگاه تخفیفی فینیش و استفاده از پست های آموزشی و اطلاع از زمان جشنواره های فروش ...  صفحه اینستاگرام ما را دنبال کنید .  کلیک کنید
منو
خانه
حساب من
0 مورد سبد خرید